Site içi arama :
prof.dr. turgut göksoy
 
24 Ekim 2011 - 15:35

Yaşlanma, verimliliği azaltan vücudu değiştiren kaçınılmaz bir olgudur. Buna rağmen dış görünüşün genç görünmesi için insanlar elinde avucunda ne varsa vermeye hazırdırlar.

Kişinin görünüşüyle hissedilen yaş arasında uçurumlar varsa estetik yardım alınması söz konusu olabilir. 
Tabiidir ki önce ameliyatsız metotları tercih edilmelidir. Bunların sonuçsuz kaldığı durumlarda psikiyatristlere ve anti-aging uzmanlarına danışarak bazı plastik cerrahi işlemler yapılabilir.

Bu estetik ameliyatlar bazı kişilerde mutluluğu ve kendilerine güveni kazandırmasına rağmen büyük ekseriyet ise hiçbir zaman tatmin olamamaktadırlar. O vakit onların tekrarlayan operasyon girdabına düşmeleri söz konusudur. Aslında doğru olan daha gençlik çağlarında iken vücudumuzu ve yüzümüzü korumak olmalıdır. Bunun için zararlı alışkanlıklardan uzak durmalı, kozmetikleri bilinçli ve sınırlı kullanmalı, güneşin zararlarını bilmeli, düzenli egzersiz yapmalı ve sağlıklı beslenmeliyiz.


Diğer Sayfalar

   
Diğer Sitelerimiz
www.fibromiyalji.orgwww.ayaksorunu.netwww.kireclenme.infowww.turgutgoksoy.comwww.omuzum.comwww.belagrisi.netwww.vertigom.comwww.ozonterapi.infowww.osteoporoz.netwww.boyunkireclenmesi.netwww.romatizmatr.com
   
Bölge Hastanesi Ulaşım

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sok. No:2 Pendik / ISTANBUL
Telefon : 0 216 375 34 34   Faks : 0 216 375 22 12
www.bolgehastanesi.com

2010 © antiagingtr.com Tasarım : bayburt.net